Çift ve Ters Saatlerin Anlamları Nelerdir?

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları Nelerdir?

Bu yazımızda saat anlamlarına ilgi duyanlar için,  çift saat ve ters saat kavramları nedir, çift ve ters saatlerin anlamları nelerdir anlatacağız.

Saat anlamları çift gelen saatlere farklı anlamlar verildikten sonra ortaya çıkmış olan bir inanıştır. Çift saatlerin anlamı olduğu gibi ters saatlerin de anlamları vardır.

Çift Saat ve Ters Saat Nedir?

01.01, 02.02, 03.03, 04.04, 05.05, 06.06, 07.07, 08.08, 9.09, 10.10, 11.11, 12.12, 13.13, 14.14, 15.15, 16.16, 17.17, 18.18, 19.19, 20.20, 21.21, 22.22, 23.23, 00.00 gibi saatlere çift saat,

01.10, 02.20, 03.30, 04.40, 05.50 , 10.01, 12.21, 13.31, 14.41, 15.51, 20.02, 21.12, 23.32 gibi saatlere ise ters saat denilmektedir.

Gün içerisinde 24 kez çift gelen saate , 13 kez de ters saatlere denk geliyoruz.

Çift Saatlerin Anlamları

Çift gelen saatlerin taşımış olduğu anlamlar insanların karşılaşmış oldukları yoğun durumlara göre hazırlanmıştır. Bu saatleri yakalayan birçok kişi saatte yer alan durumların gerçekleştiğini söylüyor. Belki sizin de görmüş olduğunu çift saat hayatınızın nasıl ilerleyeceği ile alakalı bir işarettir.

01.01 anlamı

Seni çok seviyor anlamını taşıyan bu saat hayatınızda güzel bir aşkın olduğunu göstermektedir. Bu devirde seven insanı bulmak gerçekten de çok zor. Hazır hayatınıza sizi çok seven birisi dahil olmuşken bu kişiyi önemseyin ve ona değer verin. Bu sayede bu sevginin daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz.

02.02 anlamı

Senden hoşlanıyor anlamına gelen bu saat, ilişkiniz için adım atma vaktinizin geldiğini göstermektedir. Senden hoşlanmaya başlamış olması yakında bunu sana açıklayacağını gösteriyor. Korkularını yenmek için sen de ondan hoşlandığını ona göstermeye çalış.

03.03 anlamı

Sana aşık olmaya başladı. Gelip geçici duygular ile başladığı bu ilişki gerçek bir aşka doğru ilerlemeye devam ediyor. Sana aşık olacağı aklından geçmiyordu ama hayatınızda olan şeyler sana aşık olmasını sağladı.

04.04 anlamı

Seni çok seviyor. Daha önceden kalbini kıranlar olduğu için bu ilişkide temkinli davranıyordu. Senin ona say duygular ile yaklaştığını görünce tüm karamsarlıkları başından atarak seni çok sevmeye başladı. Sen de onu sev ki bir daha kalbinin kapılarını açtığından dolayı acı çekmesin.

05.05 anlamı

Senden nefret ediyor. Seni mutlu etmek için çok uğraştı ama sen bunun değerini bilemedin. Umursamaz takılman, nasıl olsa beni seviyor diye davranman, onunla vakit geçirmemek için sürekli kaçman onun senden nefret etmesine neden oldu.

06.06 anlamı

Kötü bir gün yaşayacaksın. Bu saati yakaladıysan bu senin için bir uyarı anlamı taşıyor olabilir. Bugünün kötü geçmesine neden olacak türden şeyler hayatında olabilir. Yıpranmamak ve dimdik ayakta durabilmek adına temkinli davranmanda fayda var.

07.07 anlamı

Seni sevmeye başladı. Sen onu çok sevdiğin için seninle birlikte olmayı kabul etmişti. Zaman içerisinde duygularının büyüsü onun aklını başından aldı ve seni sevmeye başladı.

08.08 anlamı

Günün çok güzel geçecek. Bugün olan olaylar mutlu olmanı sağlayacak. Böylesine mutlu olacağın zamanlar çok uzun aralıklarla karşına çıkabilir. Bu yüzden mutluluğun tadını çıkarmaya bak. Mutluluğunu paylaşırsan daha fazla mutlu olursun. Bu yüzden mutluluğunu paylaşmaktan sakın çekinme.

09.09 anlamı

Üzücü bir gün olacak. Gün normal başlasa da gün içerisinde bazı üzücü olaylar olabilir. Hiçbir şeyin seni üzmesine izin verme. Eğer yaptığın hatalardan dolayı bir üzüntü yaşarsan kendini sorgula ve hataları ortadan kaldırmak için mücadele et.

10.10 anlamı

Senden ayrılmayı düşünüyor. Her şey güzel başlamıştı. İlk başlarda onunla çok iyi anlaşıyordunuz ama farklı kişiliklerde olduğunuzu anladınız. Bu da bir süre sonra sevginin bitmesine neden oldu. Hayatına yön vermek için senden ayrılmayı istiyor.

11.11 anlamı

Sana sürpriz yapacak. Sevdiğin her şeyi bir liste haline getirdi. Bu yüzden sana yapacağı sürprizi çok seveceksin. Bu sürpriz maddi bir değer taşımasa da manevi değerinin çok olacağını düşünüyoruz.

12.12 anlamı

Seni kalpten seviyor. Herkes seni çok sevdiğini söyleyebilir ama asıl önemli olan şey kalpten sevilmektir. Anne baba nasıl çocuğunu en derin duygularla kalpten seviyorsa aynı o da seni kalpten seviyor.

13.13 anlamı

Seni kıskanıyor. Bazen sorumsuz davranıyorsun ve bu durum onun seni kıskanmasına neden oluyor. Bir kişinin seni kıskanmasından mutluluk duyabilirsin ancak bu kıskançlık zaman içerisinde kavgalara dönüşebilir ve çok üzülebilirsin.

14.14 anlamı

Sana çıkma teklif edecek. Utangaçlığı sadece sana uzaktan bakmasına neden oluyordu. Senin gülüşünü daha yakından görmek ve güzel sözlerinle mutlu olmak istediği için sana çıkma teklif edecek. Sen de mutlu olacağınıza inanıyorsan yapılan bu teklifi değerlendir.

15.15 anlamı

Eski sevgilinle karşılaşacaksın. Duygularım çoktan bitti desen de kendini kandırıyor gibisin. Onu gördüğün zaman kalbin cız edecek. Eğer yeni bir ilişkin yoksa ve aynı hataların olmayacağını düşünüyorsan onu çok sevdiğini ve tekrardan birlikte olmak istediğini söyle.

16.16 anlamı

Seni aldatıyor. Bunu kabullenmek zor olsa da sana hata yaptı ve seni aldatmaya başladı. Aldatma sadece başka birisiyle birlikte olmak değildir. Yalan söylemek dahi bir aldatma olarak kabul edilebilir.

17.17 anlamı

Kendini sorgulayacaksın. Bugün derin düşüncelere gireceksin ve özellikle geçmişte yapmış olduğun hatalar aklına gelip kendini sorgulayacaksın. aynı hataları tekrardan yapmamak için bu düşünceler sana yardımcı olacak.

18.18 anlamı

Seni yüzde yüz seviyor. Birçok kişi onun seni sevmediğini söyledi. Sen de ister istemez bunlardan etkileniyordun. Bugün olanlar sonrasında sen de onun seni sevdiğinden emin olacaksın.

19.19 anlamı

Seni öpmek istiyor. Bir süredir beraber olduğunuz için sana daha fazla yaklaşmak istiyor. Bazen masum bir öpücük ilişkilerin bitmesine neden olabilir. Senden soğuma ihtimalini aklına getirerek bir süre daha seni öpmesine izin verme.

20.20 anlamı

Seninle evlenmeyi düşünüyor. Yaşınız ilerlediğinden dolayı anne babasından ne zaman evleneceksin tarzında baskı görmeye başladı. Zaten seninle mutlu bir beraberliği olduğu için seninle evlenmeyi düşünüyor.

21.21 anlamı

Seni düşünüyor. Hayatı sen olmadan önce aşırı derecede sıradandı. Yaşam ile alakalı hiçbir şey düşünmeden günleri geçiyordu. Birden hayatına sen girdin ve her şeyi değiştirdin. Artık günleri seni düşünmekle geçiyor.

22.22 anlamı

Sana kahve ısmarlayacak. İlişkinizde olan şeyler oturup uzun bir şekilde konuşmanızı gerektiriyor. Saat ilerlemiş olsa da seninle kahve içip bir şeyler konuşmak istediğini söyleyebilir.

23.23 anlamı

Sana deli gibi aşık. Hayatın tüm acımasızlıkları karşısına çıktı ve bu durum onun sana daha fazla bağlanmasını sağladı. Sen her olumsuzlukta onun yanında oldu. Bu da onun sana deli gibi aşık olmasını sağladı.

00.00 anlamı

Seni rüyasında görüyor. Seni o kadar fazla düşündü ki artık rüyalarına girmeye bile başladın. Sabah ilk gözlerini açtığı zaman bile aklına sen geliyorsun. İnsan sürekli olarak neyi düşünürse rüyasında onu görür. Bu da onun seni çok düşündüğünü gösteriyor.

Ters Saatlerin Anlamları

Eğer ters bir saate geldiyseniz büyük ihtimalle kötü bir anlam ile karşılaşacaksınız. Moralinizi elinizden geldiğince yüksek tutmaya çalışın.

01.10 anlamı

Seni hiç sevmiyor. Sen onun seni sevmesi için ne kadar mücadele edersen et ama maalesef o seni hiç sevmiyor. Bu gidişle seni sevecek gibi de durmuyor. Hayatını bir kişi için karartmamak için farklı kişiler ile hayatına devam etmeye çalış.

02.20 anlamı

Senden hoşlanmıyor. Sen sana sürekli olarak baktığı için onun senden hoşlandığını düşünüyordun ama o aslında bu bana neden bakıyor diye sana bakıyordu. Bundan rahatsız dahi oldu. Bu yüzden üzülerek senden hoşlanmadığını söyleyebiliriz.

03.30 anlamı

Sana aşık olmayacak. Sen sürekli onun sana aşık olması için onun sevdiği şeyleri yapmaya çalışıyorsun ama onun kalbinde başkası var. O da o kişiyi çok sevdiğinden dolayı sana aşık olmayacağını söyleyebiliriz.

04.40 anlamı

Seni sevdiği söylenemez. Birlikteliğinize güzel şeyler olacak siye başladı ama zaman içerisinde aradığı enerjiyi yakalayamadı. Zaman zaman farklı kişilere dahi yönelmeyi düşünüyor. Bu yüzden seni yeterince sevdiğini söyleyebiliriz.

05.50 anlamı

Senden hoşlanıyor. Çekingen olduğu için sana sevdiğini söyleyemese de senden hoşlandığı apaçık ortada. Eğer sen de ondan hoşlandığını belli edersen belki cesaretini toplayıp duygularını sana açabilir.

10.01 anlamı

Seninle evlenmek istiyor. Her an yanında olmanı istediği için seninle evlenmeye karar verdi. Mutlu bir aile olacağınıza inanıyorsan yapacağı evlilik teklifini kabul etmelisin.

12.21 anlamı

Seni sevmiyor. Sen onun hep seni çok sevdiğine inandın ama aslında doğru olan şey onun seni sevmediği. Bu duygular sende resmen bir inat haline gelmiş. Yaptığın bu inat güzel şeyleri kaçırmana neden oluyor.

13.31 anlamı

Seni umursamıyor. Sen her ne kadar acaba şimdi ne yapıyor, bana ihtiyacı var mı gibi düşüncelerde olsan da onun aklı başka şeylerde ve seni hiç umursamıyor. Karşına alıp kendisiyle bu durumu konuşmanda fayda var.

14.41 anlamı

Seninle gelecek planlıyor. İlişkiniz uzun ya da kısa olsa da çok güzel şeyleri birlikte yaşadınız. Bazen birlikte gülüp bazen de birlikte ağladınız. Bu yüzden hayatı boyunca senin gibi birisine ihtiyacı olduğunu düşünüyor ve planlarını bu yönde yapıyor.

15.51 anlamı

Eski sevgilinle barışacaksın. Ne sen onu ne de o seni unutamadı. Yapılan basit hatalar yüzünden birbirinizden uzaklaştınız. Yaptığınız hataların bilincine vardığınız için barışma ihtimaliniz var.

20.02 anlamı

Seninle evlenecek. Acaba benimle evlenir mi gibi düşünceleri bir kenara bırak çünkü onun da planları arasında seninle evlenmek var. Aşkınızı korumak için hayattaki olumsuzlukların sizi üzmesine izin vermeyin.

21.12 anlamı

Hep aklındasın. Yanında başları bile olsa söylenenleri zaman zaman duymadığı oluyor. İnsanın aklı başka yerdeyken bir şeye odaklanması gerçekten de zor. Hep aklında olman onun yanlışlar yapmasına neden olabilir. Sen de onu sürekli düşündüğünü söylersen bu onun rahatlamasını sağlayacaktır.

23.32 anlamı

Sana aşık. Gelip geçici duygular sanılarak başlanan bu ilişki onun sana aşık olmasını sağladı. Bu ilişki zedelenmeden devam ederse belki de ileride evlenirsiniz. Doğru kişi olduğunu düşünüyorsan ilişkinizi sürdürmek için mücadele et.

Kaynak : bilgitimi.com/saat-anlamlari-cift-gelen-saatlerin-anlami.html

Sosyal Medyada Paylaşın:
Kaynak:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın